GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-07-2019 19:38   Güncelleme : 20-09-2019 20:11

Genel Af Ne Zaman Çıkacak? Kader Mahkumları ve Hapishaneler!

Bizde genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 yılı ana haberlerinden denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 bilgilerine onda denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 beklentileri veya genel af 2020 müjdesine, olması halinde bilgi bizde. Genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 güncel detayları için bizi takip ediniz. Gündemde kader mahkumları için genel af 2020 gündemiyle ilgili son dakika haberlerinde ne var o gündemde bizde var olacak. Bu konuda MHP liderinin af önerisinden bu güne heyecanla beklenen genel af müjdesi 2019 yılı açıklaması, ailelerin de en önemli istek ve duaları. Peki en son MHP af açıklamasından bu güne neler oldu. Gündem seçim ve sonuçlarına kilitlendi. Eskiden cinayete af varmı veya 3713 sayılı kanundan MHP den af önerisi 2019 yılı düzenlemesine konula varken, şimdi gözler seçimde. Peki sizce örtülü af haberlerinde veya MHP af önerisiyle genel af haberlerinde bir değişim olacak mı? MHP Lideri Devlet Bahçeli af haberleri son dakika açıklamasında, vatandaşın yüzü gülecek mi? AK Parti, İyi Parti, CHP, Saadet Partisi sizce MHP af tasarısına ne diyecek?

Genel Af Ne Zaman Çıkacak? Kader Mahkumları ve Hapishaneler!

Genel Af Ne Zaman Çıkacak? Kader Mahkumları ve Hapishaneler!

 

Bir yanda hapishaneler bir yan da ihraç edilen memurlara müjde 2019 yılında gelsin diye dua ve istekte bulunanların sayısı hiç de az değil. Peki sizin bu onuda düşünceleriniz ne? Bize yazın ve gündeme dair vatandaşın sesi yer etsin. Misal 5 yıl altı cezalara af ne zaman çıkacak 2019 yılında sizce bu konuda bir değişim olacak mı? Sosyal medya yorumlarınızı buraya da bekliyoruz.

 

Anayasa Genel Affa Ne Der?

 

Sizce Anayasa mahkemesinde mahkumlara 5 yıl ceza indirimi ne zaman gelecek bu konuda onalrın görüşü ne olur? Düşüncelerinizi bize yazınız. Bu sayede diğer kader mahkumları da bilgi sahibi olacaktır. Vatandaşın durumu nasıl ele aldığı anlaşılacaktır. Genel af çıktımı 2019 yılında dorğu mu olur yanlış mı? Hapishanelerin durumu hakkında görüşleriniz, bu anlamda sizce nasıl bir önlem olmalı, bunlar önemli konular. TCK'nın bu anlamda nasıl ele alınması ve yeni maddeler eklenmesi faydalı olur, görüşleriniz bizim açımızdan önemli.

 

Hatice "Genel af çıksın 2019 yılı huzur yılı olsun lütfen ya"

Fuat "Seçim sonrası genel af çıkar mı acaba"

Okan "Mahkumlara genel af gelsin :("

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri