SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 19-06-2019 00:08   Güncelleme : 15-01-2020 11:47

İstanbul Seçimi Sonrası Genel Af Çıkacak mı veya Örtülü Af Yasasında Değişimle Mahkumlara Af Müjdesi Haberi Olacak mı?

AVRUPA ENSON HABERLERİ - Genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 detaylarından denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 yılı detaylarına genel af 2020 haberleri hep bizde olacak. Bunu biliniz ve genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 yılında da yorumlarınızla şekillenecek. Denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 haberleri de öyle. En güncel bilgilerle ihraç edilen memurlara müjde 2019 yılı isteklerinden 5 yıl altı cezalara af ne zaman çıkacak 2019 senesi gündemine değin, her konuda Avrupa Haber halk için yazıyor. Söz konusu gündemlere dair Anayasa mahkemesinde mahkumlara 5 yıl ceza indirimi ne zaman gelecek beklenti ve isteklerine af çıktımı veya TCK 81 maddeleri gibi 3713 sayılı kanun gündemleri her zaman burada. MHP den af önerisinden bu yana çok gündem olsa da şu an için beklenen durum halen söz konusu değil. MHP af önerisi yani MHP Lideri Devlet Bahçeli af haberleri son dakika detaylarını irdeliyor ve kulis bilgilerinden vatandaş genel af müjdesi isteklerine her konu burada yazılmakta. İşte MHP af tasarısından bu güne son durum.

İstanbul Seçimi Sonrası Genel Af Çıkacak mı veya Örtülü Af Yasasında Değişimle Mahkumlara Af Müjdesi Haberi Olacak mı?

İstanbul Seçimi Sonrası Genel Af Çıkacak mı veya Örtülü Af Yasasında Değişimle Mahkumlara Af Müjdesi Haberi Olacak mı?

 

Avrupa Haber ekibi olarak öncelikle halkın istek ve seslerini, haberlerimize taşımaktayız. Bu anlamda kader mahkumu yorumlarını ve isteklerin önemsiyoruz. Gündeme dair genel af ile ilgili son dakika haberlerini izin için irdeliyor, yazıyoruz. Bu bağlamda son çıkışların da önemli olduğunun vatandaş gibi farkındayız. Son olarak MHP liderinin af önerisinden bu yana birçok konuda istekler, umutlar ve müjde beklentisi artsa da şu an için bri değişim söz konusu değil.

 

Bundan sonraki süreçte MHP af açıklamasına yeni eklemeler olacak mı? Diğer partiler seçim olmayan söz konusu süreçte, yani İstanbul seçiminden sonra, neler yapacak beklemekteyiz. Bu konuda özelikle sosyal medya hesaplarında bir çok farklı gündem var. Kader mahkumlarına dair beklenti özelikle var denebilir. Peki mesela cinayete af varmıdır bu konular da kimi vatandaşı ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Bu bağlamda bir kaç vatandaş yorumuna yer verelim.

 

Vatandaş Yorumları

 

Okan "Mahkumlara genel af gelsin :(."

Osman "Umarız olur bir şeyler genel af ve örtülü af olsun bence."

Selim "Örtülü af 5 yıl olsun lütfen."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri