GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2019 16:28   Güncelleme : 21-12-2019 12:33

İstanbula Kar Ne Zaman Yağacak Son Dakika 2020 Haberi

AVRUPA HABER - Meteoroloji Genel Müdürlü kar yağışı yok derken buna keza öğlen saatlerinde, İstanbul'da kar yağışı yaşanmıştı daha önce. Kar yağacak mı 2020 yılında merakla beklenmekte. Zira okul zamanında kar tatili 2020 haberleri bizde. İstanbula ne zaman kar yağacak 2020 derken, Ocak ayı neredeyse gelecek. Peki İstanbula kar ne zaman yağacak Şubat 2020 için tahinler şimdiden nedir? Bütün güncel bilgilerle İstanbula kar ne zaman gelecek sizi haberdar etmeye devam edeceğiz. Fakat İstanbula tekrar kar yağacak mı 2020 kısa vadede durum nedir? İstanbula kar ne zaman yağacak son dakika 2020 haberlerinden tutun da Meteoroloji Genel Müdürü 2020 son dakika haberlerine ondan da bu sene kış nasıl geçecek 2020 son dakika haberine veya bu sene kar yağışı var mı 2020 açıklamasına bilgi bizde. Ayrıca bu kış nasıl geçecek 2020 son dakika yorumlarına veyahut yarın okullar tatil mi İstanbul 2020 açıklamasına haber bizde. Son bilgilere göre bu gün gece ve sabah yağış olacak ama kar tutma ihtimali pek yok gibi. Sadece bir santim civarında kısmi yerlerde, kar olabilir. 2020 kışı nasıl geçecek sizin için yeni gelen bilgilerle konuyu ele alalım. Ayıca okul olmasa bile kar tatilinde idareciler okula gider mi bunu da detaylarıyla verelim.

İstanbula Kar Ne Zaman Yağacak Son Dakika 2020 Haberi

İstanbula Kar Ne Zaman Yağacak Son Dakika 2020 Haberi

 

Sonunda kar İstanbul'a da uğradı. İstanbula kar ne zaman yağacak son dakika 2020 yılı detayları beklenirken, sonunda kar beklenmedik bir anda geliverdi. Öncelikle bütün tahminler yanıldı desek, abartmış olmayız bizce. Zira tahminlerde kar olmayacağı ifade edildi. Buna karşın tam tersi olduğu da daha önce görüldü. Kar yağdı neticede. Elbette lapa lapa kar yağmadı ama görenler, bu duruma çok mutlu oldu.

 

Vatandaş Karın Yağmasını İstemekte

 

Sevgili okur bir çok farklı yerde de aynı anda karın yağması, öncelikle vatandaşı çok sevindirdi ama sonra sevinç uzun sürmedi. Çünkü kar tutmadı açıkçası çok seyrek yağdı. Bundan sonra kar ne zaman yağacak 2020 yılı son tahminlerine göre bu gün gece ve yarın sabah saatlerinden sonra, ufukta kar yağışı olacak mı? Zaten bu kar da tahminlere göre de pek yoktu.

 

Gelecek sene Ocak ayında özellikle ilk günlerde yaşanan soğuk sonrasında okullar tatil olacak mı telaşı da bir yandan olmakta. Fakat durum pek de öyle değil gibi. Kar kendisini gösterecek mi? Bu güne kadar da soğuk dışında kıştan pek de bir nasip alan, olmadı. İstanbul son dakika hava durumu tahminlerinde bile kar yok durumda iken, aniden kar yağdığı da oldu. Hava sıcaklığı 2020 kar yağışı tahminlerini alt üst ederken, beklenmedik karda buna ek yine olacak mı? Güncel 2020 haberi burada.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri