GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2019 15:26   Güncelleme : 08-12-2019 21:49

Kader Mahkumları Örtülü Genel Af veya Genel Af Müjdesi İstiyorlar! Denetimli Serbestlik Süresi Artar mı?

AVRUPA HABER - Seçim öncesi MHP den af önerisi geldiğinden bu yana vatandaşın gündeminde af haberleri var. Peki MHP af önerisiyle yeni bir müjde çıkar mı? MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli af isteklerine cevap bulabilecekmi? Diğer partiler ne diyecek? Genel af haberleri son dakika yorum ve kulis bilgileri ne yönde, MHP af tasarısına İstanbul Seçimleri sonrasında destek gelir mi? Tüm bu detaylar, Avrupa haberde. Beklenen 5 yıl ceza indirimi resmi gazete 2019 yılında yayınlansın haberinden uyuşturucu suçuna af varmı 2019 yılı gündemine ondan genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2019 yılı kader mahkumu isteklerine bilgi burada. Bakalım cezaevi af son dakika 2019 senesinden tutun da kulis bilgileri nelerdir? Umulan genel af varmı 2019 son dakika haberleri işte o detaylar. Genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 yılı haberinde denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 güncesine ondan genel af 2020 müjde beklentisine genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 yılında da bizde. Sizde denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 haberleri için yorumlarınızı bize yapınız.

Kader Mahkumları Örtülü Genel Af veya Genel Af Müjdesi İstiyorlar! Denetimli Serbestlik Süresi Artar mı?

Kader Mahkumları Örtülü Genel Af veya Genel Af Müjdesi İstiyorlar! Denetimli Serbestlik Süresi Artar mı?

 

Kimi suçuna bakılarak doğru karar verilsin diyor kimi bir kaç suç hariç af verilsin diyor kimi de sadece kamu suçları af edilsin diyor. Peki MHP lideri af önerisi 2019 yılında özellikle İstanbul seçimi sonrasında, bir umut olabilir mi? Şimdi gözler bunda. Bu konuda kulis bilgisi olarak, ele alınacak ciddi bir bilgi, elimizde yok. En azından biz daha ulaşamadık.

 

Genel Af veya Örtülü Af Meclisten Gelirse Geçer Umutları

 

Bir kısım vatandaş, İstanbul seçimi sonrası en azından örtülü af Meclise gelirse geçer düşüncesinde. Örtülü af varmı 2019 yılında sizce TBMM bu konuda farklı bir bakış açısı izler mi? Bu konuda sizin görüşleriniz nedir? Sizden düşüncelerinizi bekliyoruz. Sizde bu konuda MHP ne karar verecek ve baskı yapabilecek mi? En son MHPnin af taslağı 2019 yılı gündemine geldiğinde, seçim beklenmekteydi. Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?

 

Kader Mahkumları Genel veya Örtülü Af Diyor

 

Devran "Genel af çıksın artık veya koşullu salıverme 5 yil olsun genel af 2019 yılı müjdeside olur."

Selim "Aynen bence de şart yani örtülü af denetimli serbestlik 2019 çıksın artık bekliyor kader mahkumları."

Ayse "Örtülü genel af lazim hadi mhp göreyim seni."

Selim "Örtülü af 5 yıl olsun lütfen."

 

Avrupa Haber, gazete yorumlarını da ele alarak af detayları 2019 yılı değerlendirmesi yaptı. Sizler de düşüncelerinizi yazınız. Sizde genel veya örtülü af meclisten geçtimi 2019 yılında müjde ve huzur artar mı? Düşünceleriniz nelerdir, lütfen yazınız.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri