GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2019 21:07   Güncelleme : 15-01-2020 11:46

Kader Mahkumları ve Aileleri Genel Af veya Örtülü Af İstiyorlar! Peki Af Müjdesi Ne Zaman Gelecek?

AVRUPA ENSON HABERLERİ - Kader mahkumları suçuna uygun olarak indirim veya af istemekte. Bu bağlamda MHP lideri af önerisi gündem olmuştu. Şimdi de af varmı 2019 yılı için bir çok görüş var. Peki İstanbul seçimi sonrasında MHPnin af taslağı yien gündem olur mu? Genel af detaylarında yeni bir ifade gelir mi yoksa örtülü af mı olur? Şimdilik bir söz söylemek zor. Genel veya örtülü af meclisten geçtimi 2019 haberiyle son dakika bilgilerini vereceğiz. bu süreçte kulis bilgileriyle geldikçe 5 yıl ceza indirimi resmi gazete 2019 yılı çıkma durumunda uyuşturucu suçuna af varmı 2019 haberlerine ondan genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2019 yılı için umut var mı tüm haberler burada olacak. Cezaevi af son dakika 2019 senesi gündemi ve vatandaş yorumlarını genel af veya örtülü af varmı 2019 son dakika haberleriyle vermeye devam edeceğiz. Genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 yılı detayından denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 yılı affına genel af 2020 güncesinden genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 yılı da bizde. Denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 yılı düşünceleriniz ne?

Kader Mahkumları ve Aileleri Genel Af veya Örtülü Af İstiyorlar! Peki Af Müjdesi Ne Zaman Gelecek?

Kader Mahkumları ve Aileleri Genel Af veya Örtülü Af İstiyorlar! Peki Af Müjdesi Ne Zaman Gelecek?

 

Son yıllarda özellikle de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çıkışıyla kader mahkumu vatandaşlarda, br umut oluştu. Peki MHP den af önerisi İstanbul seçiminden sonra hangi kapsamda gelir ve buna diğer partiler neler ekler veya çıkarır? Söz konusu süreç içinde bu tür konularda elde edilen bilgileri, sizin için yazmaya devam edeceğiz. En güncel son dakika af haberleri ve kulis bilgilerini yazacağız.

 

Kader Mahkumu Yakınlarından Af İstekleri

 

Davut " Örtülü af veya genel af çıksın bekliyoruz :( "

Genel af gelsin "Sayın büyüklerin bazı mahkumlar için kader mahkumları için af genel af çıksın."

Salih Oba "Kader mahkumlarına hükümetimiz 2019 yılı içerisinde bir genel af vermesinden yanayım çocuklarımız eşine ve çocuklarına kavuşur. Cenabı Haktan hayırlısını dilerim saygılar dileğiyle."

 

MHP'nin Af Kapsamı Genişler mi?

 

Büyük yankı uyandıran MHP af önerisi az da olsa vatandaş üzerinde etkisini sürdürmekte. Yeni süreçte durum ne olacak? Bu konuda umut var konuşan çok sayıda kader mahkumu yorumu var. Elbette siyasiler içinde de bu konuda TV haberlerin de görüldüğü gibi destek verenler de var. Sayın Devlet Bahçeli af konusunda en net olan isimlerden biri olarak karşımıza çıkmakta. Bundan sonra da bu konuna en çok güvenilen isimlerden biri sayın Bahçeli dersek, abartmış olunmaz. Bu süreci gün geçtikçe de genel veya örtülü af haberleri son dakika haber ve görüşlerinde de görme imkanımız fazla gibi görünmekte. Elbette sadece MHP yeterli olmaz gibi görünmekte. Diğer partilerin de MHP af tasarısı destek vermesi, kader mahkumlarının beklentileri arasında yer almakta.

NELER SÖYLENDİ?
@
Devran 9 ay önce
Genel af çıksın artık veya koşullu salıverme 5 yil olsun genel af 2019 yılı müjdeside olur
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri