GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-08-2019 15:56   Güncelleme : 09-01-2020 00:16

Son Dakika Af İstekleri ve Kader Mahkumu Genel Af ve Örtülü Af Gündemi

EN SON HABER AVRUPA - En son gündemle genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 yılı haberinden denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 gündemine bilgi bizde. Sizde denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 senesinde genel af 2020 detaylarına genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 yılı haberleri bizde. Avrupa Haber Gazetesi ihraç edilen memurlara müjde 2019 beklentilerinden 5 yıl altı cezalara af ne zaman çıkacak 2019 haberlerine ondan Anayasa mahkemesinde mahkumlara 5 yıl ceza indirimi ne zaman gelecek düşüncesine, af çıktımı siyaset ne yapacak, haberler burada. Sizlerde TCK 81 maddesinde MHP den af önerisi 2019 haberlerine bilgi için bizi okuyunuz. Şu an için genel veya örtülü af haberlerinde bu anlamda bir değişim yok. Olması halinde size MHP af önerisi veya iktidar düşüncelerini, bu ne keza muhalefeti aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli af haberleri son dakika yorumlarına dair günceli, burada bulacaksınız. Şimdilik MHP af tasarısına dair yeni bir durum yok.

Son Dakika Af İstekleri ve Kader Mahkumu Genel Af ve Örtülü Af Gündemi

Son Dakika Af İstekleri ve Kader Mahkumu Genel Af ve Örtülü Af Gündemi

 

Avrupa Haber Gazetesi genel af ile ilgili son dakika haberleriyle dün olduğu gibi bu günde sizinle. Sizlerde, bu anlamda diğer okurlar gibi düşüncelerinizi bize yazınız. Zira Avrupa Haber son dakika MHP liderinin af önerisi açıklamalarından bu yan, her zaman doğru bildiklerini yazıyor ve yazacak. Siyaset gündemi son zamanlarda farklı konuları konuşsa da gündem her zaman sizinle olacak. İktidar partisi Ak Parti, CHP, İP veya MHP af açıklamasında yaşanacak geni gelişmelerde burada. Böylece MHP başta olmak üzere af önerisi konusunda kim ne düşünüyor, yeni dönem içinde bilgi burada olacak. En güncel af haberleri için her zaman doğru adres, Avrupa Haber Gazetesi. Sadece MHP af konusunda konuşmayacak, pek yakında belki yine diğer partiler, gündemi ele almak zorunda kalabilir.

 

Genel Af Gündemi ve Düşünceler

 

Sayın Devlet Bahçeli affı elbette bir marka gibi gündem, bunu kimse inkar edemez. Peki ya gelecekte son dakika af haberleri bize neler sunacak? Tüm bunları bekleyip göreceğiz. Bir çok farklı parti var ve af gündem olunca, af tasarısı yeniden partilere göre değişim gösterebilir. Bu noktada misal cinayete af varmıdır olmalı mı yoksa olmamalı mı, gündem yoğunlaşacak. Avrupa Haber bu noktada vatandaşın sesi olacak. Bundan emin olabilirsiniz. Vatandaş yasalar bağlamında, sınırında ne istiyorsa burada keleme alınacak. Misal son gündemde 3713 sayılı kanunun ele alınması gibi ele alınacak.

 

Ufuk "Genel af olmasa da örtülü af çıksın bence."

Kader Mahkumu "MHP affı çıksın 2019 genel af müjdesi gelsin"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri