SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 13-08-2019 20:02   Güncelleme : 15-01-2020 11:47

Son Dakika Genel Af Haberi Yorumları ve Mahkumlara Genel Af Müjdesi Yorumları

AVRUPA ENSON HABERLERİ - En güncel detaylarla genel af ile ilgili son dakika haberlerinden MHP liderinin af önerisine ondan MHP af açıklamasına olan yanıtlara veya uyuşturucu ve cinayete af varmıya kadar gündem burada. Sizinle 3713 sayılı kanundan MHP den af önerisindeki yeniliklere af haberlerine yeni yapılan yorumlara ve buna MHP af önerisinin yansımasına Sayın Devlet Bahçeli af haberleri son dakika yorumuna, hepsi buradadır. Sizde MHP af tasarısına dair yorumlarınızı hangi mahkuma suçuna göre nasıl indirim olmalı veya MHP lideri af önerisinden CHP, İyi Parti ve AK Parti cenahında af varmı 2019 yılı gündemine dair görüşünüze yazınız. Böylece MHPnin af taslağından haberdar olunuz. Böylece af detaylarından daha da net bilgi sahibi olacağız. Gündemi bizlerde belirleyeceğiz. Af meclisten geçtimi 2019 senesinde de gündem burada son dakika haberiyle yer alacak, bakalım çıkacak mı? İşte genel af müjdesi isteklerine dair o yorumlar. Burada sizinle ayrıca genel af ne zaman yürürlüğe girecek 2020 detaylarını denetimli serbestlik kapsamı genişletiliyor 2020 haberine her zaman bilgi vereceğiz. Keza yine denetimli serbestlik ne zaman genişletilecek 2020 müjdeleri de bununla birlikte genel af 2020 müjdeleri de olunca bizde yazılmış olacak. Sizde genel af ile ilgili son dakika haberleri 2020 yılında da bizden okuyunuz.

Son Dakika Genel Af Haberi Yorumları ve Mahkumlara Genel Af Müjdesi Yorumları

Son Dakika Genel Af Haberi Yorumları ve Mahkumlara Genel Af Müjdesi Yorumları

 

Sayın okur daha önce ihraç edilen memurlara müjde 2019 yılı detaylarını, keleme aldık ve detayları tıpkı genel veya örtülü af gibi irdeledik. Bundan sonrada 5 yıl altı cezalara af ne zaman çıkacak 2019 açıklamasıyla, burada ele alacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Zira doğru haber her zaman bizde yer almaktadır.

 

Genel Af İstekleri Bitmiyor

 

Ayrıca Anayasa mahkemesinde mahkumlara 5 yıl ceza indirimi ne zaman gelecekse o bilgilerde burada olacaktır. Bundan da emin olunuz. Her zaman en doğru bilgi burada, sizin için yazılmaktadır. Genel af çıktımı haber bizde, yorum bizde ve dualar dahi burada okunmakta. TCK 81. maddesinden son dakika af gündemine işte sizin görüşleriniz.


Ufuk "Genel af olmasa da örtülü af çıksın bence."

Kader Mahkumu "MHP affı çıksın 2019 genel af müjdesi gelsin."

Sezen "Genel af çıksın kader mahkumları sevinsin genel af isteyenler buradamılar."

Kader mahkumu "Sende yaz genel af çıksın 2019 yılı kurban bayramı bayram olsun."

Fuat "Seçim sonrası genel af çıkar mı acaba."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Genel Af Çıksın mı?
HAFTANIN RESMİ
2017 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
Kate Upton Kimdir?
Kate Upton Kimdir?
SON DAKİKA HABERLERİ
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri
Deprem En Son Dakika 2020 Haberleri